YayBlogger.com
BLOGGER TEMPLATES

Добра оценка

Здравейте всички.Днес е понеделник.Сутринта станах,оправих се и тръгнах.Пристигнах в училище.Първият час имахме "Човекът и природата" и имах супер оценка на теста."Отличен 6" (party).Моята оценка беше най висока от на целият клас.Всички други бяха с 2,3 и една 4.Четвъртият час трябваше да имаме "Български език",но госпожата отсъстваше и имахме отново "Човекът и природата".Тогава аз Цеци и Ники играхме на викторина :Д.Първо Цеци беше водещ и играхме аз и Ники.Тогава аз спечелих.После по "Математика" аз бях водещ и спечели Цеци.Беше забавно.След часовете хапнахме в стола и имахме занималня.Утре е вторник и мисля,че ще ме изпитват :(,защото утре е 2 Октомври,а аз съм 2 номер:(.Утре ще ви пиша,за да ви кажа дали са ме изпитвали :)

0 коментара:

Публикуване на коментар