YayBlogger.com
BLOGGER TEMPLATES

Изпитване по "История и цивилизация"

0MGG лудии :Д
Здравейте днес е 02 октомври.Сутринта както обикновено.Стана,оправих се и тръгнах.Пристигнах в училище.Първият час имахме "Български език и литература".Часовете минаха и четвъртия час имахме "История и цивилизация" там ме изпитваха,защото днес е 02,а аз съм 2 номер в клас.Господинът ми зададе няколко въпроса.На повечето му въпроси отговори.Полсе изпита Гери и така.Часовете свършиха.Отидохме в стола хапнахме и занималня.Сега съм ви приготвил малко снимки:)
Преписване на домашната по Математика :Д



График за тестовете по Математика

0 коментара:

Публикуване на коментар