Тест по Математика
Публикувано от
Unknown
в
7:54
Здравейте.Сутринта станах оправих се и тръгнах както обикновено.След това пристигнах в училище.Първият час имахме "Човекът и природата".Четвъртият час имахме входно ниво по математика.Мисля че имам 4 :(.След часовете хапнахме в стола и занималня.Този път не ни беше нашта си госпожа,а госпожа Велинова,но утре ще ни бъде пак нашта си госпожа.Е това беше моят ден
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)

0 коментара:
Публикуване на коментар