YayBlogger.com
BLOGGER TEMPLATES

Тест по Математика

Здравейте.Сутринта станах оправих се и тръгнах както обикновено.След това пристигнах в училище.Първият час имахме "Човекът и природата".Четвъртият час имахме входно ниво по математика.Мисля че имам 4 :(.След часовете хапнахме в стола и занималня.Този път не ни беше нашта си госпожа,а госпожа Велинова,но утре ще ни бъде пак нашта си госпожа.Е това беше моят ден

0 коментара:

Публикуване на коментар