YayBlogger.com
BLOGGER TEMPLATES

Айде сега ще ви дам един тъп тест ама на бас,че няма да го решите !! Хайде сега :


1. Как се слага жираф в хладилник ? 3 стъпки :
1. отваряш вратата
2. Слагаш го.
3. Затваряш вратата
Това е лесно,може и дa сте го познали….

2. Как се слага слон в хладилник ??
Не, не са 3 стъпки !!! – 4 са ! Нали вътре има жираф ? Е,трябва да гоизвадим все пак, няма място….
Е,тва не се сети нали…

3. Жираф и слон на състезение… Кой печели състезанието ??

Естествено,че жирафа – Слонът е в хладилника!!
е и тва не го знаехте,нали…

Оценка: Слаб 2
Ако си Блонди ти прощавам иначе нямаш шанс ! :D :D 

0 коментара:

Публикуване на коментар