
4 Октомври
Публикувано от
Unknown
в
9:08
Здравейте.Днес сутринта нищо по-различно от другите сутрини не се случи.Станах оправих се и тръгнах.Пристигнах в училище.Първият час имахме "История и цивилизация".Там господина ни изпитва.После часовете минаха.В четвъртък имаме допълнителен час по Физическо.После имахме занималня,и аз я записах на телефона:Д.После отидохме до библиотеката до компютрите.Приготвил съм ви снимки.Приятно гледане :)


Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)




















0 коментара:
Публикуване на коментар