YayBlogger.com
BLOGGER TEMPLATES

4 Октомври

 Здравейте.Днес сутринта нищо по-различно от другите сутрини не се случи.Станах оправих се и тръгнах.Пристигнах в училище.Първият час имахме "История и цивилизация".Там господина ни изпитва.После часовете минаха.В четвъртък имаме допълнителен час по Физическо.После имахме занималня,и аз я записах на телефона:Д.После отидохме до библиотеката до компютрите.Приготвил съм ви снимки.Приятно гледане :)





















0 коментара:

Публикуване на коментар