Здравейте днес е неделя.Днешният ден беше като събота.Станах закусих и веднага на компютъра.Преди се изкъпах и си справих раницата.Утре е понеделни :(.Имаме 7 часа първият час имаме "Човекът и природата" и ще ни дават входните нива от миналият път.Мисля че съм се справил добре.Утре ще поствам,за да ви кажа колко имам по "Човекът и природата".Също така утре мисля че ще ни дават и входните нива по "География и икономика".Там нямам предположения как съм се справил утре ще рабера.Чао до утре!
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
0 коментара:
Публикуване на коментар