YayBlogger.com
BLOGGER TEMPLATES

Бисери xD :


· · Нека да сме живи и здрави, но главно живи, защото много здрави се споминаха.(професор по физика в СУ)

· Както сте яхнали чиновете, тъй и вас ще яхнат в живота. (учителка по философия)
· Ученици, кой пожелание, ще ми носи топките…
В час по физическо
· Цар Симеон умира на 56 страница, горе вдясно! (учител)
Момчетата са без облекло и се държат непристойно! (забележка от учител по физическо)
· Сега ще отворя вратата и един по един ще ви изхвьрля през прозореца. (учителка)
· „Спи в час и гледа през прозореца“ (забележка в бележник)
· -Момченце,в момента си в час по история!Намираш се в 4-ти век след новата ера! Учител по историяУтре ще ви довърша.
· … ако още веднъж, ти отзад свирнеш,такава свирка ще ти извъртя…….
· Ти, с дъвката, веднага в кошчето!
·- Аз като говоря не приказвам!
· Вие се смеете и аз се смея, но утре ще си разменим ролите!·
Ти, Плювай дъвката да я не плювам аз!
·Който хлопа да не хлопа!Нямаме час по тъпанарство!·
Димитре, от пет минути те гледам – половин час нищо не си написал!·
В българската възрожденска къща е имало три вида стаи – големи, малки и двор.·
Нашите лекции нямат за цел да ви готвят за психиатрията…
(лекция по психиатрия)
·
Ученика се заключва с белезници за радиатора в час по География
Забележка в бележник
Ако Йовков беше жив, щеше да се обърне в гроба.
Деца, моля стойте малко по-далеч от компютрите, че нали знаете какви вируси има…
Колежките са като цветята – трябва да се късат. (Доцент)
Ще Ви изгоня всичките и ще работя с останалите!
Има отсъстващи – виждам ги!·
Лодката плавала по живописните брегове на реката. (из ученическо есе)·
Един път седнахме да бягаме(по повод бягство от учебен час)·
Алеко чул приближаващия се водопад (из ученическо съчинение)·
Славяните ловили риба и други горски животни
· На луната живеят лунатици. Из съчинение по литература в III клас.·
Бай Ганьо говори аерогантно.Дървото кацнало на птичето…·
Биха се до последния човек, а останалите продължиха боя.·
Спартак е бил алигатор…·
Ернест е левак с дясната ръка.·
Жените от племето пееха и танцуваха около огъня, а малките членове oтмерваха ритмично такта.

Съчинение за кравата !
“Птицата, за която ще пиша, е бухълът. Бухълът не се вижда денем, а нощем е по-сляп и от къртица. Не знам нищо особено за бухъла, затова ще продължа с друго животно, което си избирам – кравата.
Кравата е бозайник. Има шест страни: лява, дясна, горна и долна. В задната страна има опашка, от която виси четка. С тази четка се гонят мухите, за да не падат в млякото. Главата служи да излизат рога от нея и, освен това, защото устата трябва да стои някъде. Рогата са за да се бие с тях. От долната страна е млякото. Оборудвана е така, че да може да се дои. Когато я доят, идва млякото и вече не спира. Как го прави това? Никога не съм го разбирал, но то тече с още по-голямо изобилие.
Мъжът на кравата е бикът. Бикът не е бозайник. Кравата не яде много, но онова, което изяжда, го яде на два пъти и така има достатъчно. Когато е гладна, мучи, а когато не казва нищо, значи, че вътре е пълна с трева. Краката й стигат до земята. Кравите имат много развито обоняние, поради което можеш да ги подушиш от много далече. И заради това въздухът в полето е толкова чист.”

0 коментара:

Публикуване на коментар