YayBlogger.com
BLOGGER TEMPLATES

Скучен ден!

Здравейте днес е неделя.Днешният ден беше като събота.Станах закусих и веднага на компютъра.Преди се изкъпах и си справих раницата.Утре е понеделни :(.Имаме 7 часа първият час имаме "Човекът и природата" и ще ни дават входните нива от миналият път.Мисля че съм се справил добре.Утре ще поствам,за да ви кажа колко имам по "Човекът и  природата".Също така утре мисля че ще ни дават и входните нива по "География и икономика".Там нямам предположения как съм се справил утре ще рабера.Чао до утре!

Относно публикацията ми скайп

Здравейте.Този пост ще е малко по-различен от другите.Искам да обясня каква е тази публикация Skype Ето я.Като кликнете на това бутонче вие ще се свържете с моят скайп.От там можете да ме добавите в списъкът с абонати и да си пишете с мен.Да ме попита нещо или просто да се запознаем :)

Skype

Skype Me™!

29 Септември (Събота)

Здравейте всички.Вчера не съм поствал защото беше събота а и нищо интересно не се случи.Станах оправих се закусвах и веднага на компа :Д.И така цял ден :Д :(.После гледах филмът 8 Mile Интересн е.Днес 30 Септември Неделя пак нищо интересно няма да се случи!

28 Септември

Здравейте.Както знаете днес е Петък УРАА два дни почивка.Сутринта станах облякох се и пристигнах в училище.Нищо интересно не стана днес.Първият час имахме Математика-ЗИП.В петък имаме Информационни техн. на мен са ми любимият предмет.ОБОЖАВАМ този предмет.Аз съм 1 група.Както ви казах днес не се случи нищо интерестно.Ако се питате какво стана с новият ученик-нищо.Днес дойде сутринта и незнаеше в коя стая имаме час :Д.След часовете хапнахме в стола и на занималня.Това правих днес.:)

Малко картинки
























Eminem Forever


Love


Facebook Twitter Tumblr YouTube Vbox7

Ако не поствам някой ден

В този пост аз ще ви кажа причини когато не поствам.
1-Нямам интернет
2-Компютъра ми е развален (неискам да става ;( ;д)
3-Не съм в нас
4-Забравил съм
Горе-долу това са причините :) !!

Интересен ден !!

Здравейте,днес денят ми беше малко по-интересен от останалите.Сутринта станах,оправих се и тръгнах за автобуса.Интересното беше в училище.Когато пристигнах в училище имах "История и цивилизация".Когато влязох в класната стая бях сам.И след малко идват и другите и ми казват "имаме нов ученик".Какво?НЕЕЕЕ си казах аз.Той е от Симитли.Мисля,че не учи много :Д.После предметите ни минаха и хапнахме в стола.Имахме занималня и после отидохме в библиотеката на компютрите.Там мислех да пусна поста,но съм ви приготвил и малко снимки.














Тест по география

Здравейте всички.Както знаете днес е Сряда.Сутринта не се случи нищо по-различно от другите сутрини.Станах,оправих се и тръгнах.Пристигнах до училище.Първият час имах "Човекът и природата" и така.Пред последният час имах входно ниво по география.Сега ще ви обясня как беше :D.Имаше 20 въпроса и аз отговорих на всички,но незнам дали всички са верни.Свърших с теста малко по-рано и затова доста ми беше скучно да не правя нишо.Тецтовете ще си ги получим в Понеделник.Може би знаете,че имахме входно ниво и по "Човекът и природата" (ако не знаете погледнете другите постове).След часовете не ядох в стола,защото не ми хареса яденето.Имахме занималня и после се прибрах.Горе-долу това беше денят ми днес.Отекчаващ и скучен :(.Утре ще пиша пак :) !
УНИКАЛЕН

Сайт на моето училище

Реших да дам сайта на моето училище за да го видите СОУ "Христо Ботев" това е сайта

25 Септември Вторник

Здравейте,днес сутринта не беше нищо по различно от вчера.Станах в 6:30 оправих се и тръгнах.Автобуса знаете в колко ми е (7:15).Стигнах до училище и първият час имахме "Български език и литература" днес имахме 6 часа.После обяд.За обяд имаше таратор и мусака (беше вкусно).След като хапнахме имахме занималня и си тръгнахме.Утре 26 Септември (Сряда) имаме входно ниво по "География и икономика" УЖАС :(.Утре ще пиша как съм се справил :)

24 Септември 2012 г.

Здравейте,понеделник е и днес бях на училище.Нямах интересен ден.Станаx в 6:30 оправих се и тръгнах.Автобусът ми е в 7:15.Пристигнах в училище.Първият час имах "Човекът и природата" и имахме входно ниво (мисля че се справих добре).В понеделник имаме 7 часа (другите дни имаме по 6 часа).След часовете отиваме да хапнем в стола.След това имаме почивка и занималня.Обикновено се прибираме в 17:00,но днес ме взеха и се прибрах по-рано.Сега трябва да запиша песни на един мой приятел казва се Кирил и после ще пиша по литература :( !!!

Моята любима песен

Уникална песен !
Здравейте всички.
Моят идол е Еминем аз мисля че той е най-добрият рапър и певец за всички времена после Лил Уейн.Обичам да прекарвам свободното си време онлайн и игри.Моите любими яденета са  


пържени картофи,пица,дюнери,тостери.Напитките които харесвам са: кола,фанта,спрайт,3в1,и много други за които сега не се сещам.Също така много обичам да блогвам имам 4 блога в Blogger и 1 в Tumblr Моят блог в Tumblr там има много картинки.Не обичам училище.Интересувам се от електроника и такива неща.Също така много обичам да правя клипове качвам ги в YouTube и Vbox7.Стиловете музика които слушам са: hip-hop,pop,dance ,techno,DuBstep, и други но тези най-много ги слушам.Горе-долу това е за мен.:)

23 Септември (Неделя)

Здравейте всички.Както знаете в неделя не съм на училище.Сутринта станах и си написах домашните.После отидох в гр.Рила при моят чичо и моята стринка.Там аз си изграх с кучето и седях на компютъра.Днес нямах кой знае какъв ден съвсем обикновен ден беше.Утре очаквайте пост за 24 Септември (Понеделник) !!
Казвам се Валентин Георгиев от Благоевград на 12г. VI-б клас.Моето ежедневие не е много готино.Обикновенно ставам за училище уча прибирам се и така.Понякога ще поствам и снимки от училище или други места.В сювсеки един пост аз ще ви разказвам какво съм правилпрез дните в седмицата! :)