Здравейте днес е неделя.Днешният ден беше като събота.Станах закусих и веднага на компютъра.Преди се изкъпах и си справих раницата.Утре е понеделни :(.Имаме 7 часа първият час имаме "Човекът и природата" и ще ни дават входните нива от миналият път.Мисля че съм се справил добре.Утре ще поствам,за да ви кажа колко имам по "Човекът и природата".Също така утре мисля че ще ни дават и входните нива по "География и икономика".Там нямам предположения как съм се справил утре ще рабера.Чао до утре!
Относно публикацията ми скайп
Публикувано от
Unknown
в
7:29
Здравейте.Този пост ще е малко по-различен от другите.Искам да обясня каква е тази публикация Skype Ето я.Като кликнете на това бутонче вие ще се свържете с моят скайп.От там можете да ме добавите в списъкът с абонати и да си пишете с мен.Да ме попита нещо или просто да се запознаем :)
29 Септември (Събота)
Публикувано от
Unknown
в
2:44
Здравейте всички.Вчера не съм поствал защото беше събота а и нищо интересно не се случи.Станах оправих се закусвах и веднага на компа :Д.И така цял ден :Д :(.После гледах филмът 8 Mile Интересн е.Днес 30 Септември Неделя пак нищо интересно няма да се случи!
28 Септември
Публикувано от
Unknown
в
7:46
Здравейте.Както знаете днес е Петък УРАА два дни почивка.Сутринта станах облякох се и пристигнах в училище.Нищо интересно не стана днес.Първият час имахме Математика-ЗИП.В петък имаме Информационни техн. на мен са ми любимият предмет.ОБОЖАВАМ този предмет.Аз съм 1 група.Както ви казах днес не се случи нищо интерестно.Ако се питате какво стана с новият ученик-нищо.Днес дойде сутринта и незнаеше в коя стая имаме час :Д.След часовете хапнахме в стола и на занималня.Това правих днес.:)
Малко картинки
Публикувано от
Unknown
в
11:40
Ако не поствам някой ден
Публикувано от
Unknown
в
11:30
В този пост аз ще ви кажа причини когато не поствам.
1-Нямам интернет
2-Компютъра ми е развален (неискам да става ;( ;д)
3-Не съм в нас
4-Забравил съм
Горе-долу това са причините :) !!
1-Нямам интернет
2-Компютъра ми е развален (неискам да става ;( ;д)
3-Не съм в нас
4-Забравил съм
Горе-долу това са причините :) !!
Интересен ден !!
Публикувано от
Unknown
в
7:09
Здравейте,днес денят ми беше малко по-интересен от останалите.Сутринта станах,оправих се и тръгнах за автобуса.Интересното беше в училище.Когато пристигнах в училище имах "История и цивилизация".Когато влязох в класната стая бях сам.И след малко идват и другите и ми казват "имаме нов ученик".Какво?НЕЕЕЕ си казах аз.Той е от Симитли.Мисля,че не учи много :Д.После предметите ни минаха и хапнахме в стола.Имахме занималня и после отидохме в библиотеката на компютрите.Там мислех да пусна поста,но съм ви приготвил и малко снимки.

Тест по география
Публикувано от
Unknown
в
7:42
Здравейте всички.Както знаете днес е Сряда.Сутринта не се случи нищо по-различно от другите сутрини.Станах,оправих се и тръгнах.Пристигнах до училище.Първият час имах "Човекът и природата" и така.Пред последният час имах входно ниво по география.Сега ще ви обясня как беше :D.Имаше 20 въпроса и аз отговорих на всички,но незнам дали всички са верни.Свърших с теста малко по-рано и затова доста ми беше скучно да не правя нишо.Тецтовете ще си ги получим в Понеделник.Може би знаете,че имахме входно ниво и по "Човекът и природата" (ако не знаете погледнете другите постове).След часовете не ядох в стола,защото не ми хареса яденето.Имахме занималня и после се прибрах.Горе-долу това беше денят ми днес.Отекчаващ и скучен :(.Утре ще пиша пак :) !
Сайт на моето училище
Публикувано от
Unknown
в
7:45
Реших да дам сайта на моето училище за да го видите СОУ "Христо Ботев" това е сайта
25 Септември Вторник
Публикувано от
Unknown
в
7:36
Здравейте,днес сутринта не беше нищо по различно от вчера.Станах в 6:30 оправих се и тръгнах.Автобуса знаете в колко ми е (7:15).Стигнах до училище и първият час имахме "Български език и литература" днес имахме 6 часа.После обяд.За обяд имаше таратор и мусака (беше вкусно).След като хапнахме имахме занималня и си тръгнахме.Утре 26 Септември (Сряда) имаме входно ниво по "География и икономика" УЖАС :(.Утре ще пиша как съм се справил :)
24 Септември 2012 г.
Публикувано от
Unknown
в
7:13
Здравейте,понеделник е и днес бях на училище.Нямах интересен ден.Станаx в 6:30 оправих се и тръгнах.Автобусът ми е в 7:15.Пристигнах в училище.Първият час имах "Човекът и природата" и имахме входно ниво (мисля че се справих добре).В понеделник имаме 7 часа (другите дни имаме по 6 часа).След часовете отиваме да хапнем в стола.След това имаме почивка и занималня.Обикновено се прибираме в 17:00,но днес ме взеха и се прибрах по-рано.Сега трябва да запиша песни на един мой приятел казва се Кирил и после ще пиша по литература :( !!!
В този пост вие ще разберете моите интереси
Публикувано от
Unknown
в
12:07
Здравейте всички.
Моят идол е Еминем аз мисля че той е най-добрият рапър и певец за всички времена после Лил Уейн.Обичам да прекарвам свободното си време онлайн и игри.Моите любими яденета са
пържени картофи,пица,дюнери,тостери.Напитките които харесвам са: кола,фанта,спрайт,3в1,и много други за които сега не се сещам.Също така много обичам да блогвам имам 4 блога в Blogger и 1 в Tumblr Моят блог в Tumblr там има много картинки.Не обичам училище.Интересувам се от електроника и такива неща.Също така много обичам да правя клипове качвам ги в YouTube и Vbox7.Стиловете музика които слушам са: hip-hop,pop,dance ,techno,DuBstep, и други но тези най-много ги слушам.Горе-долу това е за мен.:)
Моят идол е Еминем аз мисля че той е най-добрият рапър и певец за всички времена после Лил Уейн.Обичам да прекарвам свободното си време онлайн и игри.Моите любими яденета са
пържени картофи,пица,дюнери,тостери.Напитките които харесвам са: кола,фанта,спрайт,3в1,и много други за които сега не се сещам.Също така много обичам да блогвам имам 4 блога в Blogger и 1 в Tumblr Моят блог в Tumblr там има много картинки.Не обичам училище.Интересувам се от електроника и такива неща.Също така много обичам да правя клипове качвам ги в YouTube и Vbox7.Стиловете музика които слушам са: hip-hop,pop,dance ,techno,DuBstep, и други но тези най-много ги слушам.Горе-долу това е за мен.:)
23 Септември (Неделя)
Публикувано от
Unknown
в
11:00
Здравейте всички.Както знаете в неделя не съм на училище.Сутринта станах и си написах домашните.После отидох в гр.Рила при моят чичо и моята стринка.Там аз си изграх с кучето и седях на компютъра.Днес нямах кой знае какъв ден съвсем обикновен ден беше.Утре очаквайте пост за 24 Септември (Понеделник) !!
Здравейте Този блог го създадох,за да мога да разказвам моето ежедневие
Публикувано от
Unknown
в
8:29
Казвам се Валентин Георгиев от Благоевград на 12г. VI-б клас.Моето ежедневие не е много готино.Обикновенно ставам за училище уча прибирам се и така.Понякога ще поствам и снимки от училище или други места.В сювсеки един пост аз ще ви разказвам какво съм правилпрез дните в седмицата! :)
Абонамент за:
Публикации (Atom)








































