Спирам с постовете !!!
Публикувано от
Unknown
в
9:05
Здравейте.За съжеление това е последният ми пост в този блог.Спирам с постовете,защото вече нямам време.Ходя на английски,ходя на училище.КРАЙ.Вече няма да поствам.Много съжелявам,но трябва.Беше ми приятно да пиша за този блог и вие да го четете.ДОВИЖДАНЕ :(!!!.УСПЕХ НА ВСИЧКИ :)
06 Октомври Събота
Публикувано от
Unknown
в
6:03
Здравейте.Вчера постнах един пост в,който казах,че нямам интернет.И днес нямам интернет пиша от друг компютър.Вчера беше събота и аз бях на Благоевград.Сутринта станах в 8:15 оправих се и тръгнах.Пристигнах на Благоевград.Първо закусвах и после отидох в книжарница Перун за учебни тетрадки.После се обадихме и на други хора,за да пием кафе.Пихме кафе в едно заведение после обикаляхме по левчетата и си тръгнахме.Днес е неделя и аз пиша по "Английски език".Утре е понеделник и се надявам да имам интернет,ако не поста поста значи не съм имал интернет.Извинявам се много,но мисля че всеки от вас е имал проблеми с интернет достафчика си.
Нямам интернет :(
Публикувано от
Unknown
в
3:44
Здравейте.Днес незнам дали ще пусна поста си за деня,защото нямам интернет :( УЖАС.Сега пиша от друг комп не моят.Сигурно и утре няма да имам,защото от City Net (моят интернет) имат някакъв проблем.Незнам кога ще имам.Когато дойде аз ще пусна пост за това.Извинявам се многоооо.!
100 години от Балканската война
Публикувано от
Unknown
в
7:56
Здравейте.Незнам дали знаете,че днес стават 100 години от Балканската война.И затова днес имахме презентация за това.Сутринта станах,оправих се и тръгнах.После пристигнах в училището.Първият час имахме "Математика-ЗИП".Последният час имахме "Информационни технологии" входно ниво.След това хапнахме в стола почивка и гледахме презентацията.Приготвил съм ви малко снимки и малко клипче [съжелявам за лошото качество!
4 Октомври
Публикувано от
Unknown
в
9:08
Здравейте.Днес сутринта нищо по-различно от другите сутрини не се случи.Станах оправих се и тръгнах.Пристигнах в училище.Първият час имахме "История и цивилизация".Там господина ни изпитва.После часовете минаха.В четвъртък имаме допълнителен час по Физическо.После имахме занималня,и аз я записах на телефона:Д.После отидохме до библиотеката до компютрите.Приготвил съм ви снимки.Приятно гледане :)


Тест по Математика
Публикувано от
Unknown
в
7:54
Здравейте.Сутринта станах оправих се и тръгнах както обикновено.След това пристигнах в училище.Първият час имахме "Човекът и природата".Четвъртият час имахме входно ниво по математика.Мисля че имам 4 :(.След часовете хапнахме в стола и занималня.Този път не ни беше нашта си госпожа,а госпожа Велинова,но утре ще ни бъде пак нашта си госпожа.Е това беше моят ден
Изпитване по "История и цивилизация"
Публикувано от
Unknown
в
8:18
![]() |
| 0MGG лудии :Д |
![]() |
| Преписване на домашната по Математика :Д |
![]() |
| График за тестовете по Математика |
Абонамент за:
Публикации (Atom)





























