YayBlogger.com
BLOGGER TEMPLATES

100 години от Балканската война

Здравейте.Незнам дали знаете,че днес стават 100 години от Балканската война.И затова днес имахме презентация за това.Сутринта станах,оправих се и тръгнах.После пристигнах в училището.Първият час имахме "Математика-ЗИП".Последният час имахме "Информационни технологии" входно ниво.След това хапнахме в стола почивка и гледахме презентацията.Приготвил съм ви малко снимки и малко клипче [съжелявам за лошото качество!






0 коментара:

Публикуване на коментар