100 години от Балканската война
Публикувано от
Unknown
в
7:56
Здравейте.Незнам дали знаете,че днес стават 100 години от Балканската война.И затова днес имахме презентация за това.Сутринта станах,оправих се и тръгнах.После пристигнах в училището.Първият час имахме "Математика-ЗИП".Последният час имахме "Информационни технологии" входно ниво.След това хапнахме в стола почивка и гледахме презентацията.Приготвил съм ви малко снимки и малко клипче [съжелявам за лошото качество!
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)




0 коментара:
Публикуване на коментар