YayBlogger.com
BLOGGER TEMPLATES

ГОТИН/А ЛИ СИ ? [Не ЗАБРАВЯЙТЕ - ТОВА Е САМО ТЕСТ ЗА ЗАБАВЛЕНИЕ,НИЩО ПОВЕЧЕ!]

1.КОЙ Е ЛЮБОМИЯТ ТИ ЦВЯТ?
A)Розов 3 т.
B)черен 1 т.

C)Зелен 2 т.

2.ТИ СИ:
A)Момче 1 т.
B)Момиче 2
 т.
C)Трудно ми е да определя 3 т.

3.КОЕ ПРЕДПОЧАШ?
A)Футбол 1 т.
B)
Плуване 2 т.
C)Парапланериризъм
 3 т.

4.ПРЕЗ ПОВЕЧЕТО ВРЕМЕ СЕ ЧУВСТВАШ:
A)Щастлив/а 2 т
.
B)Депресиран/а 3 т.
C)Горе-Долу 1 т.

5.ЦВЕТЪТ НА КОСАТА ТИ Е:
A)Рус 3 т.
B
)Кестеняв 2 т.
C)Различен от горните два 1 т.

6.КОЛКО ЧАСА ДНЕВНО ПРЕКАРВАШ В ГЛЕДАНЕ НА ТВ?
A)Не мога да ги преброя 3 т.
B)Нито един-не
 гледам телевизия 1 т.
C)От един
 до три 2 т.

7.ПЪРВОТО НЕЩО,КОЕТО ПРАВИШ,КАТО СЕ ПРИБЕРЕШ В КЪЩИ Е:
A)Правя 
си планове за почините дни 3 т.
B)Веднага тичам в
 спалнята да си легна 1 т.
C)Втурвам се в кухнята да
 си хапна нещо 2 т.

8.МИСЛИШ, ЧЕ СИ :
A)Направо невероятен човек 3 т.
B)Поредният човек по улицата 1 т.
C)човек,с които
 другите могат да си прекарат готино 2 т.

РЕЗУЛТАТИ:
ОТ 1 
ДО 8 Т.
БЛИЗО ДО ГОТИНИЯ

Не ти достига увереност и това често ти пречи да разкриеш потенциала си.
А той съвсем не е малък.Дай му шанс да се изяви и се възползвай от него,
защото той може
 да работи само в твоя полза.
ОТ 9 ДО 16 Т.
ГОТИН чОВЕК
Какво означава да си готин човек ли?Може би най-вече да си уверен в себе
си и в онова,коео
 можеш.да си об6тителени отворен към околните,за да умееш
да се 
забавляваш и да не се депресираш от малките неща.Хората край теб са
късметлии,че те познават.
ОТ 17 ДО 24 Т.
ДАЛЕч ОТ ГОТИНИЯ
Не само че самоувереноста ти дава доста вповече,ами и на всичкото отгоре
се опитваш
 да се налагаш на околните.Имай предвид,че някои не обича да мусе казва какво да прави и как точно да го направи.А ти си от хората,
които държат винаги да се изкажат по абсолютно всички въпроси,без да
ги е грижа дали някои
 ги пита,или не.

0 коментара:

Публикуване на коментар