06 Октомври Събота
Публикувано от
Unknown
в
6:03
Здравейте.Вчера постнах един пост в,който казах,че нямам интернет.И днес нямам интернет пиша от друг компютър.Вчера беше събота и аз бях на Благоевград.Сутринта станах в 8:15 оправих се и тръгнах.Пристигнах на Благоевград.Първо закусвах и после отидох в книжарница Перун за учебни тетрадки.После се обадихме и на други хора,за да пием кафе.Пихме кафе в едно заведение после обикаляхме по левчетата и си тръгнахме.Днес е неделя и аз пиша по "Английски език".Утре е понеделник и се надявам да имам интернет,ако не поста поста значи не съм имал интернет.Извинявам се много,но мисля че всеки от вас е имал проблеми с интернет достафчика си.
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
0 коментара:
Публикуване на коментар