YayBlogger.com
BLOGGER TEMPLATES

Нямам интернет :(

Здравейте.Днес незнам дали ще пусна поста си за деня,защото нямам интернет :( УЖАС.Сега пиша от друг комп не моят.Сигурно и утре няма да имам,защото от City Net (моят интернет) имат някакъв проблем.Незнам кога ще имам.Когато дойде аз ще пусна пост за това.Извинявам се многоооо.!

0 коментара:

Публикуване на коментар