Нямам интернет :(
Публикувано от
Unknown
в
3:44
Здравейте.Днес незнам дали ще пусна поста си за деня,защото нямам интернет :( УЖАС.Сега пиша от друг комп не моят.Сигурно и утре няма да имам,защото от City Net (моят интернет) имат някакъв проблем.Незнам кога ще имам.Когато дойде аз ще пусна пост за това.Извинявам се многоооо.!
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
0 коментара:
Публикуване на коментар