YayBlogger.com
BLOGGER TEMPLATES

Спирам с постовете !!!

Здравейте.За съжеление това е последният ми пост в този блог.Спирам с постовете,защото вече нямам време.Ходя на английски,ходя на училище.КРАЙ.Вече няма да поствам.Много съжелявам,но трябва.Беше ми приятно да пиша за този блог и вие да го четете.ДОВИЖДАНЕ :(!!!.УСПЕХ НА ВСИЧКИ :)

06 Октомври Събота

Здравейте.Вчера постнах един пост в,който казах,че нямам интернет.И днес нямам интернет пиша от друг компютър.Вчера беше събота и аз бях на Благоевград.Сутринта станах в 8:15 оправих се и тръгнах.Пристигнах на Благоевград.Първо закусвах и после отидох в книжарница Перун за учебни тетрадки.После се обадихме и на други хора,за да пием кафе.Пихме кафе в едно заведение после обикаляхме по левчетата и си тръгнахме.Днес е неделя и аз пиша по "Английски език".Утре е понеделник и се надявам да имам интернет,ако не поста поста значи не съм имал интернет.Извинявам се много,но мисля че всеки от вас е имал проблеми с интернет достафчика си.

Нямам интернет :(

Здравейте.Днес незнам дали ще пусна поста си за деня,защото нямам интернет :( УЖАС.Сега пиша от друг комп не моят.Сигурно и утре няма да имам,защото от City Net (моят интернет) имат някакъв проблем.Незнам кога ще имам.Когато дойде аз ще пусна пост за това.Извинявам се многоооо.!

100 години от Балканската война

Здравейте.Незнам дали знаете,че днес стават 100 години от Балканската война.И затова днес имахме презентация за това.Сутринта станах,оправих се и тръгнах.После пристигнах в училището.Първият час имахме "Математика-ЗИП".Последният час имахме "Информационни технологии" входно ниво.След това хапнахме в стола почивка и гледахме презентацията.Приготвил съм ви малко снимки и малко клипче [съжелявам за лошото качество!






4 Октомври

 Здравейте.Днес сутринта нищо по-различно от другите сутрини не се случи.Станах оправих се и тръгнах.Пристигнах в училище.Първият час имахме "История и цивилизация".Там господина ни изпитва.После часовете минаха.В четвъртък имаме допълнителен час по Физическо.После имахме занималня,и аз я записах на телефона:Д.После отидохме до библиотеката до компютрите.Приготвил съм ви снимки.Приятно гледане :)





















Тест по Математика

Здравейте.Сутринта станах оправих се и тръгнах както обикновено.След това пристигнах в училище.Първият час имахме "Човекът и природата".Четвъртият час имахме входно ниво по математика.Мисля че имам 4 :(.След часовете хапнахме в стола и занималня.Този път не ни беше нашта си госпожа,а госпожа Велинова,но утре ще ни бъде пак нашта си госпожа.Е това беше моят ден
0MGG лудии :Д
Здравейте днес е 02 октомври.Сутринта както обикновено.Стана,оправих се и тръгнах.Пристигнах в училище.Първият час имахме "Български език и литература".Часовете минаха и четвъртия час имахме "История и цивилизация" там ме изпитваха,защото днес е 02,а аз съм 2 номер в клас.Господинът ми зададе няколко въпроса.На повечето му въпроси отговори.Полсе изпита Гери и така.Часовете свършиха.Отидохме в стола хапнахме и занималня.Сега съм ви приготвил малко снимки:)
Преписване на домашната по Математика :Д



График за тестовете по Математика

Taylor Gang


Снимки с Adobe PhotoShop

 Незнам дали знаете че работя с програмата PhoToShoP и тук ще качвам моите творения :D !!






Бисери xD :


· · Нека да сме живи и здрави, но главно живи, защото много здрави се споминаха.(професор по физика в СУ)

· Както сте яхнали чиновете, тъй и вас ще яхнат в живота. (учителка по философия)
· Ученици, кой пожелание, ще ми носи топките…
В час по физическо
· Цар Симеон умира на 56 страница, горе вдясно! (учител)
Момчетата са без облекло и се държат непристойно! (забележка от учител по физическо)
· Сега ще отворя вратата и един по един ще ви изхвьрля през прозореца. (учителка)
· „Спи в час и гледа през прозореца“ (забележка в бележник)
· -Момченце,в момента си в час по история!Намираш се в 4-ти век след новата ера! Учител по историяУтре ще ви довърша.
· … ако още веднъж, ти отзад свирнеш,такава свирка ще ти извъртя…….
· Ти, с дъвката, веднага в кошчето!
·- Аз като говоря не приказвам!
· Вие се смеете и аз се смея, но утре ще си разменим ролите!·
Ти, Плювай дъвката да я не плювам аз!
·Който хлопа да не хлопа!Нямаме час по тъпанарство!·
Димитре, от пет минути те гледам – половин час нищо не си написал!·
В българската възрожденска къща е имало три вида стаи – големи, малки и двор.·
Нашите лекции нямат за цел да ви готвят за психиатрията…
(лекция по психиатрия)
·
Ученика се заключва с белезници за радиатора в час по География
Забележка в бележник
Ако Йовков беше жив, щеше да се обърне в гроба.
Деца, моля стойте малко по-далеч от компютрите, че нали знаете какви вируси има…
Колежките са като цветята – трябва да се късат. (Доцент)
Ще Ви изгоня всичките и ще работя с останалите!
Има отсъстващи – виждам ги!·
Лодката плавала по живописните брегове на реката. (из ученическо есе)·
Един път седнахме да бягаме(по повод бягство от учебен час)·
Алеко чул приближаващия се водопад (из ученическо съчинение)·
Славяните ловили риба и други горски животни
· На луната живеят лунатици. Из съчинение по литература в III клас.·
Бай Ганьо говори аерогантно.Дървото кацнало на птичето…·
Биха се до последния човек, а останалите продължиха боя.·
Спартак е бил алигатор…·
Ернест е левак с дясната ръка.·
Жените от племето пееха и танцуваха около огъня, а малките членове oтмерваха ритмично такта.

Съчинение за кравата !
“Птицата, за която ще пиша, е бухълът. Бухълът не се вижда денем, а нощем е по-сляп и от къртица. Не знам нищо особено за бухъла, затова ще продължа с друго животно, което си избирам – кравата.
Кравата е бозайник. Има шест страни: лява, дясна, горна и долна. В задната страна има опашка, от която виси четка. С тази четка се гонят мухите, за да не падат в млякото. Главата служи да излизат рога от нея и, освен това, защото устата трябва да стои някъде. Рогата са за да се бие с тях. От долната страна е млякото. Оборудвана е така, че да може да се дои. Когато я доят, идва млякото и вече не спира. Как го прави това? Никога не съм го разбирал, но то тече с още по-голямо изобилие.
Мъжът на кравата е бикът. Бикът не е бозайник. Кравата не яде много, но онова, което изяжда, го яде на два пъти и така има достатъчно. Когато е гладна, мучи, а когато не казва нищо, значи, че вътре е пълна с трева. Краката й стигат до земята. Кравите имат много развито обоняние, поради което можеш да ги подушиш от много далече. И заради това въздухът в полето е толкова чист.”