Здравейте,днес денят ми беше малко по-интересен от останалите.Сутринта станах,оправих се и тръгнах за автобуса.Интересното беше в училище.Когато пристигнах в училище имах "История и цивилизация".Когато влязох в класната стая бях сам.И след малко идват и другите и ми казват "имаме нов ученик".Какво?НЕЕЕЕ си казах аз.Той е от Симитли.Мисля,че не учи много :Д.После предметите ни минаха и хапнахме в стола.Имахме занималня и после отидохме в библиотеката на компютрите.Там мислех да пусна поста,но съм ви приготвил и малко снимки.














0 коментара:
Публикуване на коментар