23 Септември (Неделя)
Публикувано от
Unknown
в
11:00
Здравейте всички.Както знаете в неделя не съм на училище.Сутринта станах и си написах домашните.После отидох в гр.Рила при моят чичо и моята стринка.Там аз си изграх с кучето и седях на компютъра.Днес нямах кой знае какъв ден съвсем обикновен ден беше.Утре очаквайте пост за 24 Септември (Понеделник) !!
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
0 коментара:
Публикуване на коментар