YayBlogger.com
BLOGGER TEMPLATES

28 Септември

Здравейте.Както знаете днес е Петък УРАА два дни почивка.Сутринта станах облякох се и пристигнах в училище.Нищо интересно не стана днес.Първият час имахме Математика-ЗИП.В петък имаме Информационни техн. на мен са ми любимият предмет.ОБОЖАВАМ този предмет.Аз съм 1 група.Както ви казах днес не се случи нищо интерестно.Ако се питате какво стана с новият ученик-нищо.Днес дойде сутринта и незнаеше в коя стая имаме час :Д.След часовете хапнахме в стола и на занималня.Това правих днес.:)

0 коментара:

Публикуване на коментар