YayBlogger.com
BLOGGER TEMPLATES

24 Септември 2012 г.

Здравейте,понеделник е и днес бях на училище.Нямах интересен ден.Станаx в 6:30 оправих се и тръгнах.Автобусът ми е в 7:15.Пристигнах в училище.Първият час имах "Човекът и природата" и имахме входно ниво (мисля че се справих добре).В понеделник имаме 7 часа (другите дни имаме по 6 часа).След часовете отиваме да хапнем в стола.След това имаме почивка и занималня.Обикновено се прибираме в 17:00,но днес ме взеха и се прибрах по-рано.Сега трябва да запиша песни на един мой приятел казва се Кирил и после ще пиша по литература :( !!!

0 коментара:

Публикуване на коментар