В този пост аз ще ви кажа причини когато не поствам.
1-Нямам интернет
2-Компютъра ми е развален (неискам да става ;( ;д)
3-Не съм в нас
4-Забравил съм
Горе-долу това са причините :) !!
Ако не поствам някой ден
Публикувано от
Unknown
в
11:30
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)

0 коментара:
Публикуване на коментар