Тест по география
Публикувано от
Unknown
в
7:42
Здравейте всички.Както знаете днес е Сряда.Сутринта не се случи нищо по-различно от другите сутрини.Станах,оправих се и тръгнах.Пристигнах до училище.Първият час имах "Човекът и природата" и така.Пред последният час имах входно ниво по география.Сега ще ви обясня как беше :D.Имаше 20 въпроса и аз отговорих на всички,но незнам дали всички са верни.Свърших с теста малко по-рано и затова доста ми беше скучно да не правя нишо.Тецтовете ще си ги получим в Понеделник.Може би знаете,че имахме входно ниво и по "Човекът и природата" (ако не знаете погледнете другите постове).След часовете не ядох в стола,защото не ми хареса яденето.Имахме занималня и после се прибрах.Горе-долу това беше денят ми днес.Отекчаващ и скучен :(.Утре ще пиша пак :) !
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
0 коментара:
Публикуване на коментар