25 Септември Вторник
Публикувано от
Unknown
в
7:36
Здравейте,днес сутринта не беше нищо по различно от вчера.Станах в 6:30 оправих се и тръгнах.Автобуса знаете в колко ми е (7:15).Стигнах до училище и първият час имахме "Български език и литература" днес имахме 6 часа.После обяд.За обяд имаше таратор и мусака (беше вкусно).След като хапнахме имахме занималня и си тръгнахме.Утре 26 Септември (Сряда) имаме входно ниво по "География и икономика" УЖАС :(.Утре ще пиша как съм се справил :)
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
0 коментара:
Публикуване на коментар